İzleyicilerin merakle beklediği Kara Para Aşk dizisinin 9. bölümü iki haftalık bir aranın ardından ekran geliyor. Dizi bir önceki hafta Galatasaray ile skişehirspor arasında oynanan Türkiye Kupası final maçı nedeniyle ekrana gelmemişti. Geçen hafta ise Soma'da yaşanan maden faciası nedeni ile ertelenmişti.

Merakla beklenen 9. bölüm bu hafta ekrana gelecek. Dizi her zaman olduğu gibi çarşamba günü 20:00'de izleyiciyle buluşacak.


8. bölümde neler olmuştu:
Elif Ömer'in kendisine karşı gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı son derece mutludur. Ömer'e yaşadığı bu zor günlerde karşısına çıkan en güzel şey olduğunu söyleyen Elif artık kendini daha güvende hissetmektedir. Öte yandan Nilüfer'i bulma çabaları tüm hızıyla devam ederken bir iz bulunur. Buldukları adrese operasyon yapan Ömer ve abisi çatışmanın içinde kalır. Çatışmada yaralanan Ömer!in abisi hastaneye kaldırılır.

Kara Para Aşk 8. bölümü izlemek için tıklayın!

9. bölümde neler olacak:
Elif, Ömer'e aşık olduğunu ilk kez en yakın arkadaşı sandığı Bahar'a söyler. Elif'i erkek arkadaşına aşık etmeye çalışan Bahar bu itiraf sonrası büyük hayal kırıklığı yaşar. Öte yandan Ömer'i duyguları ise karışıktır.

Kara Para Aşk 9. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayın!

Kara Para Aşk izleyicilerinin merakla beklediği 9. bölüm 21 Mayıs çarşamba günü 20:00'de ATV'de...

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Template Created by Sirma TV