UNICEF'in ülkemizdeki iyi niyet elçisi olan Tuba Büyüküstün, ilk hizmetni Kilis'teki Suriyeli çocuklarla buluşarak yaptı.

Kısa süre önce UNICEF'in Türkiye'deki iyi niyet elçisi seçilen Tuba Büyüküstün, ilk görevini gerçekleştirdi. Başarılı oyuncu; Kilis Valiliği, Başbakanlık AFAD, Milli Eğitim Bakanlığı, UNICEF işbirliği ve ABD'nin finansman desteğiyle Suriyeli çocuklar için Kilis'teki prefabrik Umut Eğitim Merkezi'nin açılış törenine katıldı.

ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Açılışta kısa bir konuşma yapan güzel oyuncu, "Bugünün benim için başka bir önemi daha var. UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak bugün buradaki ilk görevim, bunun burada olması çok güzel" dedi. 12 derslikli okuldaki öğrencilerle de bir araya gelen Büyüküstün, sempatik tavırlarıyla miniklerin de sevgisini kazanırken; kendisine verilen yetkiyi hak ettiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

'GURUR DUYDUM'

ATV'de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde Elif karakteri ile oyunculuktaki başarısını bir kez daha gösteren Tuba Büyüküstün, UNICEF'in verdiği görevden gurur duyduğunu belirtti.

Description: UNICEF'in ülkemizdeki iyi niyet elçisi olan Tuba Büyüküstün, ilk hizmetni Kilis'teki Suriyeli çocuklarla buluşarak yaptı.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Template Created by Sirma TV