Analar ve Anneler dizisi Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı oyunculardan oluşmakta. Anneler ve Analar konusu da oldukça sürükleyici. Analar ve Anneler Fragmanı yayınlandı. Senaryosunu Berkun Oya'nın yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği, kuvvetli oyuncu kadrosunda Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Erkuvvetli, Eriş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal'ın bulunduğu dizinin duygusal tanıtımı kocaman beğeni topladı. Yeni sezonun, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile bir sürü ses getirecek imalatı olacak "Analar ve Anneler" 1970'li seneleri ekrana getirecek. Dizi; birbirlerinden bir sürü çeşitli hayatlar hayatını sürdüren iki genç anne meydana gelen Yazgı (Hazar Erkuvvetli) ve Zeliha'nın (Sinem Kobal) benzer evlat amaçlı vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor. Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler bir sürü yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.
Analar ve Anneler Dizisi çok yakında Atv de. Bu kaliteli yapımı kaçıran üzülür. Analar ve Anneler Son Bölüm bu zamana kadar yapılan en iddialı dizilerden birisi olacak.
Description: Analar ve Anneler Oyuncuları, Analar ve Anneler Oyuncu Kadrosu, Analar ve Anneler Konusu, Analar ve Anneler Karakterlerin Gerçek Adları

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Template Created by Sirma TV