Yusuf Çim'in yeni dizisi Hanım Köylü Dizisi yakında Star Tv ekranlarında başlayacak. Star Tv daha önce Güzel Köylü dizisiyle büyük bir başarı yakalamıştı. Benzer bir hikaye ve o diziden oyuncuların yer aldığı bir kadro ile Hanım Köylü ekranlara gelecek. STAR'da ekrana gelmeye yapılan yepyeni dizi Hanım Köylü'nün bir. kısım fragmanları yayınlandı. Çekimleri Marmaris'in tabiat harikası bir köyünde başlayan Hanım Köylü'nün yönetmenliğini ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Peki, Hanım Köylü ne süre başlayacak? Teferruatlar haberimizde..

Yapımcılığını Gold Film'in, senaristliğini ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci'nin üstlendiği Hanım Köylü, yakında star'da başlıyor. Başrollerinde Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Bağımsız, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan ve Ayten Uncuoğlu'nun bulunduğu Hanım Köylü ile ilgili heyecan ettikleriniz ve daha fazlası haberimizde..

Hanım Köylü Dizisi Konusu

Bu köyde "Hanım Köylü Konusu" şartları işliyor! Saklıköy, tabiatı, atmosferi ve çok harika kızlarıyla tanınmış, cennet benzeri bir yerdir. Saklıköylüler bu güzelliklerinin, dışarıdan geliyor olacak vatandaşlar aracılığıyla bozulacağından daima korkarlar. Köyün kızları dünyalar güzelidir.

Köyden hiç bir kızı auta vermez Saklıköylüler, şayet köyün dışından biri o bölgeden bir kızla izdivaç etmek isterse kesinlikle 'Hanım Köylü' olup, orada hayatını sürdürmek zorundadır. Sımateş gibi, samimi bir aşk hikâyesini ifade eden dizi; Ferit'in ve pekçok bağrı yanık erkeğin 'Hanım Köylü' meydana gelmesinin neşeli, komik hikâyesini ekrana getirecek.
Hanım Köylü Canlı izle sayfasından diziyi Star Tv ile aynı anda kaçırmadan seyretme imkanı sunuyoruz.
Description: Hanım Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu, Hanım Köylü Nerede Çekiliyor, Hanım Köylü Canlı izle

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Template Created by Sirma TV